• tak1.jpeg
  • tak18.jpeg
  • tak19.jpeg
  • tak20.jpeg

Подсећамо да Дан школе ове године обележавамо у октобру. Тим поводом ће бити организоване аудиције за приредбу (рецитаторске тачке), плесну групу старијих разреда и инструменталне тачке. АУДИЦИЈА ЗА РЕЦИТАТОРЕ-НАРАТОРЕ ће бити одржана у ПОНЕДЕЉАК 19.9. У 13.15 У БИБЛИОТЕЦИ ШКОЛЕ. Заинтересовани ученици могу да рецитују или прочитају неки текстпо избору. За информације јавите се наставницама српског језика.

АУДИЦИЈА ЗА ПЛЕСНУ ГРУПУ ЈЕ У УТОРАК 20.9. У 13.15.У ХОЛУ ШКОЛЕ. Ученици могу да спреме неку тачку или покажу неку већ уиграну кореографију. Ако немају унапред спремљену тачку довољно је да имају ритма и добру вољу. За информације су на располагању наставници Тијани Лазаревић, Љупка Тановић, Снежана Милин.

АУДИЦИЈА ЗА ИНСТРУМЕНТАЛНЕ ТАЧКЕ ЈЕ У СРЕДУ У 13.15 У ХОЛУ ШКОЛЕ. ПРЕДВИЂЕНА ЈЕ ЗА УЧЕНИКЕ КОЈИ ПОХАЂАЈУ МУЗИЧКУ ШКОЛУ И ЖЕЛЕ ДА ОДСВИРАЈУ НЕКУ ТАЧКУ. За информације ту су наставници Ивана Колдан и Снежана Милин.

Позивамо вас да заједно и распевано прославимо Дан школе!